ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
یاداوری

مهرآفرید سازه پارسیان

شرکت مهرآفرید سازه پارسیان به صورت تخصصی در زمینه ی طراحی ، راه اندازی وتولید تجهیزات زیرساختی نیروگاه های فتوولتائیک فعالیت می کند. این شرکت متشکل از دوشرکت نیروسازه پرند با بیش از دودهه سابقه ی درخشان درزمینه ی تامین و تولید تجهیزات زیرساختی صنعت برق ، دارای تاییدیه ازمراجع ذیربط و هم چنین شرکت آلمانی مهندسین مشاور صالحی متخصص درزمینه ی طراحی و مشاوره نیروگاه های خورشیدی و دارای ارتباطات نزدیک با پیشروان این صنعت می باشد. ما برآنیم تا با عرضه ی محصولاتی کاملا مطابق با شرایط اقلیمی سایت ، بهبود مداوم آن ها و هم چنین تولید محصولات جدید بنا به نیاز متقاضی باعث پیشبرد هرچه بیشتر صنعت خورشیدی و افزایش فعالیت کشورمان دربازار منطقه ی خاورمیانه بشویم و دراین راستا ارائه محصولی پربازده با قابلیت نصب آسان و خدمات با کیفیت به منظور جلب رضایت مشتری نخستین و مهم ترین اصل اخلاقی ماست. امید است بتوانیم با تزریق انرژی بی انتهای خورشید به شریان های حیاتی شبکه های تولید و توزیع برق، روح تازه ای در زیرساخت های مسکونی وصنعتی ایران زمین بدمیم و در راستای خودکفایی این صنعت قدم برداریم.

خدمات مهرآفرید سازه

تیم مهندسی مهرآفرید سازه  پس از بررسی های اولیه ،با منظور ارزیابی منطقه از نظر شدت تابش، امکان سنجی و پتانسیل یابی احداث نیروگاه خورشیدی به محل سایت مراجعه کرده وپس ازبازدید میدانی، طرح اولیه ی خود را به مشتریان محترم ارائه می دهد. طرح مذکور شامل پیشنهاد فنی، بررسی تولید سالیانه ی انرژی و همچنین برآورد زمانی و مالی پروژه است. لازم به ذکر است، نظارت و مشاوره برتمامی مراحل طراحی، تجهیز، ساخت و اجرای پروژه های فتوولتائیک توسط شرکت مهندسین مشاور صالحی درآلمان  صورت می گیرد.

 

گروه مهندسی مهرآفرید سازه با تکیه بر دانش بومی می کوشد طرحی کامل با هدف افزایش سوددهی ارائه دهد. درهمین راستا، شرکت مهر آفرید سازه پس ازبازدید اولیه و انجام آزمایشات متعدد درمحل سایت وارد مرحله ی بررسی و تحلیل دقیق محاسباتی طرح خواهد شد. طرح نهایی شامل طراحی الکتریکال ، طراحی کامل خطوط AC و DC، شبکه ی توزیع و انتقال برق وهم چنین طراحی مکانیکال همچون انتخاب و چیدمان تجهیزات خورشیدی و طراحی استراکچر می باشد.

 

آنچه که شرکت مهرآفرید سازه را درمرحله ی ساخت و اجرا از سایرین متمایز می سازد دسترسی به نوین ترین ماشین آلات صنعتی دنیا ازجمله دستگاه برش، خم وپانچ CNC و رول فرمینگ می باشد. هم چنین، دودهه سابقه ی درخشان شرکت همکار نیرو سازه درزمینه ی تامین و تولید تجهیزات زیرساختی وفناورانه صنعت برق ما را قادرساخته است تا محصولی با کیفیت و اقتصادی در منطقه ی خاورمیانه ارائه دهیم. ما برآنیم که با تلاش روز افزون و با یاری نیروهای متخصص ایرانی در زمینه نصب و اجرای نیروگاهای خورشیدی بی نظیر باشیم.

 

بی شک یکی از مهم ترین بخش های پروژه های خورشیدی کنترل و مراقبت از نیروگاه به صورت دائمی می باشد. درواقع ، تنها با استفاده از مانیتورینگ لحظه ای نیروگاه ها ، گزارشات روزانه وبررسی میانگین تولید برق می توان از بروز بسیاری از مشکلات احتمالی و نقوص فنی جلوگیری کرد. باتوجه به اهمیت این امر، شرکت مهر آفرید سازه پس ازعقد قرارداد مجزا جهت خدمات بهره برداری و تعمیراتی، با پشتیبانی و نظارت مستمر، طول عمر مفید نیروگاه خورشیدی شمارا تضمین خواهد کرد.

 

مشتریان گرامی درزمان تحویل نیروگاه از خدمات آموزشی ما به صورت کامل بهره مند خواهند شد. علاوه براین، شرکت مهندسین مشاور صالحی در آلمان میتواند در صورت لزوم بستری مناسب را جهت برگزاری دوره های آموزشی خارج از کشور برای متقاضیان محترم فراهم کند.

 

کمک به ایجاد زیرساخت های موردنیاز جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی

 

محصولات

درصورت عدم دسترسی می توانید از طریق منوی محصولات در بالای صفحه به اطلاعات جامع تر راجع به هر محصول دسترسی پیدا کنید.

الکتریکال

خطوط AC و DC

پک خانگی

استراکچر، پنل ، اینورتر،...

مکانیکال

استراکچر خورشیدی

چرا سازه مهرآفرید سازه ؟

زیرا در استراکچرهای نیروگاهی:

 • ریل آلومینیومی زیر پنل ها، قابلیت پوشش دهی انواع مختلف سایز پنل را دارد.
 • استفاده از آلومینیوم درمقایسه با پروفیل باعث کاهش وزن وفشار روی ستون های سازه شده است. درنتیجه مقاطع ستونها نیز سبک تر و در مجموع وزن کل سازه به نسبت چشمگیری کاهش یافته است.
 • همچنین استفاده از آلومینیوم در ریل های زیر پنل نیروگاه، باعث نصب متفاوت و فوق العاده آسان تر سازه ها شده است و این یکی از مهمترین عواملیست که باید در زمان طراحی سازه به آن دقت نمود که متعاقبا باعث زیبایی وافزایش کیفیت محصول می شود. علاوه بر این، از آنجایی که قاب (فرم) پنل و هم چنین ریل زیرین آن هر دوازجنس آلومینیوم می باشند تغییرات دمایی هماهنگی داشته که این امردر دراز مدت اثر مثبت خود را نشان می دهد. درمجموع، آلومنیوم برخلاف پروفیل، باعث میکروترک در پنل ها به علت تغییر طول فصلی
  نخواهد شد.
 • استفاده از تیم طراحی پرتلاش که آشنایی کامل با شرایط اقلیمی کشورمان دارند و هر روزه در تلاشند تا با قراردادن نمونه ساخته شده در محیط، آزمایش فیزیکی آنها و نتیجتا اراِیه دفترچه محاسبات و تاییده از استانداردهای معتبردنیا طرح نهایی را بهینه تر سازند.
 • ساخت وتولید سازه با ماشین آلات پیشرفته ی صنعتی ازجمله برش لیزری، پانچ و خم CNC
 • از دیگر توانمندی های ما تولید مقاطع به روش رول فرمینگ است که نتیجه ی آن حفظ کیفیت فلز واقتصادی تر شدن فرایند تولید می باشد.

استراکچرهای خانگی :

 • ساخت سازه ی تمام آلومینیومی.
 • استفاده از ترکر فصلی به عنوان طرحی نوین جهت افزایش راندمان به میزان 15% به صورت سالیانه درنتیجه افزایش درامد 15%در هر سال
  مونتاژ استراکچر پیش از ارسال در کارخانه، سبب به حداقل رساندن زمان و دقت در محل اجرا پروژه خواهد شد.
 • امکان نصب انواع پنل ها در هر سایزی و ابعاد، ،که به شما این امکان را میدهد که در آینده با تعویض پنلها و بروز کردن آنها مشکلات تعویض سازه را نداشته باشید.

خدمات شیت متال

خدمات برش CNCدستگاه لیزر فیبر نوری به قدرت 1KW و ابعاد کارگیر 1500*3000 میلیمترو تا وزن 300 کیلوگرم، و قابلیت برش انواع ورقه های (آهن، استیل، آلومینیوم، مس و برنج). دستگاه لیزر CO2 بیسترونیک سوئیس به قدرت 3KW و ابعاد کارگیر 1500*3000 میلیمتر و امکان برش روی لوله و پروفیل ازجنس (آهن، استیل، آلومینیوم، مس و برنج).


خدمات CNCدستگاه پرس برک CNC به طول خم کاری تا 3200 میلیمتر و به ظرفیت 100 تن

دستگاه پانچ CNCدستگاه پانچ CNC بوشرت آلمان به ظرفیت 40KN و ابعاد کارگیر 1310*2580 میلیمترتا وزن 200 کیلوگرم و قابلیت پانچ ورق با حداکثر ضخامت 9 میلیمتر

ثبت سفارش

جهت ثبت سفارشات به صورت آنلاین برروی گزینه ی مربوطه کلیک کنید. درصورت بروز خطا از طریق آدرس ایمیل باما در تماس باشید.

تابلو برق

فرم درخواست

استراکچر

فرم درخواست

پک خانگی

فرم درخواست

پروژه EPC

فرم درخواست

خورشید منبع بی انتهای انرژی وسرمایه

ماموریت خورشید تامین انرژی است. امروزه بشر قادر است که بابهره گیری از تکنولوژی روز دنیا این انرژی را دریافت، ذخیره و استفاده کند.ازطرف دیگر مشکلات زیست محیطی به وجود آمده براثر استفاده از سوخت های فسیلی دولت هارا درسرتاسر دنیا ملزم کرده است تا استفاده از سوخت های فسیلی را تا حد ممکن کاهش داده وباارائه ی طرح های تشویقی آن هارا با منابعی تجدید پذیر و پاک جایگزین کنند. خوشبختانه، کشور ایران به علت موقعیت جغرافیایی بسیار خاصی که دارد دارای پتانسیل فوق العاده قابل توجهی در زمینه ی انرژی خورشیدی می باشد. وجود 300 روز آفتابی در بیش از دو سوم مناطق و متوسط تابش 5.5 کیلووات ساعت بر متر مربع در روز ویژگی منحصربه فرد کشور عزیزمان ایران می باشد که بهره گیری ازاین موقعیت استثنایی سود سرشاری چه از لحاظ مالی و چه ازلحاظ زیست محیطی برای همگان به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است ، بازار خورشیدی ایران با سرعت بسیار زیادی درحال رشد است و یکی از علل بسیار مهم این رشد بی سابقه حمایت دولت از بخش خصوصی با استفاده از طرح های تشویقی است واما طرح تشویقی دولت چیست؟ درواقع هم اکنون، خرید برق تولیدی توسط بخش خصوصی یکی ازبرنامه های مهم سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق ایران (ساتبا ) می باشد . این سازمان به منظور تحقق اصل 44 قانون اساسی درراستای افزایش فعالیت بخش خصوصی در اقتصاد ایران، خریدار تضمینی برق تولیدی از بخش خصوصی است البته خرید برق با نرخی به مراتب بسیار بیشتر از آنچه که مصرف کننده به شرکت توانیر به ازای هر کیلووات برق مصرفی می پردازد. طی این طرح، با تولید کننده قراردادی 20 ساله بسته می شود تا به صورت دوره ای با نرخ مصوب و به صورت صددرصد قطعی این برق تولیدی توسط شرکت ساتبا خریداری شود.

شرکت مهرآفریدسازه پارسیان در زمینه انرژى هاى تجدیدپذیر بخصوص خورشیدى و بادى پا به عرصه فعالیت گذارده است. اساس کار مهرآفرید سازه پارسیان بر قابلیت، توانایى، با کیفیت بالا و ساده بودن سیستمنصب و راه اندازى مى باشد.

آخرین مطالب بلاگ

مزایای انتخاب یک استراکچر مناسب

مزایای انتخاب یک استراکچر...

مزایای انتخاب یک استراکچر مناسب: یک سیستم نصب با ک...

انواع استراکچرهای خورشیدی از لحاظ کاربرد

انواع استراکچرهای خورشیدی...

استراکچرهای خورشیدی از نظر کاربرد به صورت عمده به...

مقالات خورشیدی

جهت دریافت مقالات علمی مختلف در زمینه ی انرژی های...

اهمیت انتخاب استراکچر

اهمیت انتخاب استراکچر

هنگام خرید و نصب سیستم های خورشید، اکثر مردم تنها...

گالری تصاویر